O nás

Koncerty BSG organizuje občianske združenie Bratislava spieva gospel. Sme obyčajní ľudia, ktorí majú cez deň svoje „normálne“ džoby a popri tom venujeme kus(isko) svojho času našej srdcovke – projektu BSG. Ak chceš nahliadnuť do nášho zákulisia, si na správnom mieste. To, čo na povrchu vyzerá ako 8-týždňový hudobný projekt, sa v našej kuchyni varí už od januára. Máme za sebou stovky hodín stretnutí a tisíce správ, mnoho vášnivých diskusií, pokusov aj omylov, sĺz aj smiechu, litre kávy aj kilá koláčov. Každý z nás je iný a každý prispieva do tímu unikátnym spôsobom. Spája nás láska k hudbe a túžba slúžiť iným.

Mark Chase

Mám na starosti hudobnú stránku BSG. Vymýšľam koncepciu koncertov a vyberám piesne. Vediem nácviky a snažíme sa budovať dobrú atmosféru. Na koncertoch ma uvidíte ako dirigenta, speváka alebo vám možno zahrám na trúbke.

amy chase

Som Markova manželka a fanúšička! Aby sa vám lepšie spievalo, na začiatku nácvikov vám pomôžem s hlasovou rozcvičkou. Hudobne sprevádzam každý nácvik a možno ma niekedy uvidíte aj na dirigentskom pódiu.

David Kostlán

Moderujem naše nácviky a rád počas nich spovedám zaujímavých ľudí. Trošku sa točím okolo marketingu, komunikácie a produkcie. Baví ma všetko, čo súvisí s organizovaním technickej stránky koncertu.

Jana Šebo

Keď prídete na prvý nácvik, privítam vás už vo dverách. Pomôžem s vašou registráciou a sledujem vašu dochádzku. Posielam vám maily s potrebnými infoškami a s piesňami, ktoré budeme spievať, odpovedám na vaše otázky a podnety.

Jarmila Antalíková

Ja mám radšej zákulisie a venujem sa oblasti financií. Mojou snahou je, aby sme pokryli náklady, ktoré projekt prináša, a preto držím našu BSG peňaženku na uzde. Píšem projekty, doťahujem zmluvy a mám na starosti všetky papierovačky.

Eva Majerová

Som koordinátorka projektu BSG. Snívam, plánujem, hasím ohne a manažujem prípravný tím. Hľadám nových dobrovoľníkov a snažím sa dbať na to, aby každý člen tímu poznal svoje úlohy aj deadliny, no zároveň vedel, že má priestor na kreativitu a vlastnú iniciatívu.

Podpor nás

Keďže nám už dva roky za sebou vypadol náš primárny zdroj príjmov (predaj vstupeniek na koncerty), náš rozpočet je mimoriadne obmedzený. Ak by si náš projekt chcel a mohol finančne podporiť zaplatením vyššieho registračného poplatku alebo sponzorským darom, budeme ti veľmi vďační! 

Naše číslo účtu: SK35 0900 0000 0051 7345 9162

Pre transparentnosť uvádzame, že akékoľvek príjmy zostávajú majetkom Občianskeho združenia BSG a sú použité výlučne na účely spojené s projektom BSG, nie na osobné účely organizátorov.
heart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram