O nás

Koncerty BSG organizuje občianske združenie Bratislava spieva gospel. Sme obyčajní ľudia, ktorí majú cez deň svoje „normálne“ džoby a popri tom venujeme kus(isko) svojho času našej srdcovke – projektu BSG. Ak chceš nahliadnuť do nášho zákulisia, si na správnom mieste. To, čo na povrchu vyzerá ako 5-týždňový hudobný projekt, sa v našej kuchyni varí už od januára. Máme za sebou stovky hodín stretnutí a tisíce správ, mnoho vášnivých diskusií, pokusov aj omylov, sĺz aj smiechu, litre kávy aj kilá koláčov. Každý z nás je iný a každý prispieva do tímu unikátnym spôsobom. Spája nás láska k hudbe a túžba slúžiť iným.

Mark Chase

Mám na starosti hudobnú stránku BSG. Vymýšľam koncepciu koncertov a vyberám piesne. Vediem nácviky a snažíme sa budovať dobrú atmosféru. Na koncertoch ma uvidíte ako dirigenta, speváka alebo vám možno zahrám na trúbke.

amy chase

Som Markova manželka a fanúšička! Aby sa vám lepšie spievalo, na začiatku nácvikov vám pomôžem s hlasovou rozcvičkou. Hudobne sprevádzam každý nácvik a možno ma niekedy uvidíte aj na dirigentskom pódiu.

David Kostlán

Moderujem naše nácviky a rád počas nich spovedám zaujímavých ľudí. Trošku sa točím okolo marketingu, komunikácie a produkcie. Baví ma všetko, čo súvisí s organizovaním technickej stránky koncertu.

Jana Šebo

Keď prídete na prvý nácvik, privítam vás už vo dverách. Pomôžem s vašou registráciou a sledujem vašu dochádzku. Posielam vám maily s potrebnými infoškami a s piesňami, ktoré budeme spievať, odpovedám na vaše otázky a podnety.

Jarmila Antalíková

Ja mám radšej zákulisie a venujem sa oblasti financií. Mojou snahou je, aby sme pokryli náklady, ktoré projekt prináša, a preto držím našu BSG peňaženku na uzde. Píšem projekty, doťahujem zmluvy a mám na starosti všetky papierovačky.

Eva Majerová

Som koordinátorka projektu BSG. Snívam, plánujem, hasím ohne a manažujem prípravný tím. Hľadám nových dobrovoľníkov a snažím sa dbať na to, aby každý člen tímu poznal svoje úlohy aj deadliny, no zároveň vedel, že má priestor na kreativitu a vlastnú iniciatívu.

Podpor nás

Keďže tento rok vypadne náš primárny zdroj príjmov (predaj vstupeniek na koncerty), náš rozpočet je mimoriadne obmedzený. Ak by si náš projekt chcel a mohol finančne podporiť zaplatením vyššieho registračného poplatku alebo sponzorským darom, budeme ti veľmi vďační! 

Naše číslo účtu: SK35 0900 0000 0051 7345 9162

Pre transparentnosť uvádzame, že akékoľvek príjmy zostávajú majetkom Občianskeho združenia BSG a sú použité výlučne na účely spojené s projektom BSG, nie na osobné účely organizátorov.
heart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram