O nás

Koncerty BSG organizuje občianske združenie Bratislava spieva gospel. Sme obyčajní ľudia, ktorí majú cez deň „normálnu“ prácu a popri nej venujeme kus(isko) svojho času našej srdcovke – projektu BSG. To, čo na povrchu vyzerá ako 10-týždňový hudobný projekt, sa v našej kuchyni pripravuje niekoľko mesiacov vopred. Toto je užší prípravný tím, no okrem neho nám pomáhajú aj mnohí iní.

Mark Chase

Mám na starosti hudobnú stránku BSG. Vymýšľam koncepciu koncertov a vediem nácviky. Na koncerte ma uvidíš ako dirigenta a  speváka.

amy chase

Som Markova manželka a fanúšička. Aby sa ti lepšie spievalo, na začiatku nácvikov vediem hlasovú rozcvičku, a hudobne sprevádzam každý nácvik.

Tabita Elijaš

Manažujem sociálne siete BSG: tvorím príspevky a vizuály na FB, IG a Youtube. Robím všetko preto, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo o našom spevokole. 

Kornel Szabo

Mám na starosti tvorbu rozpočtu BSG a logistiku - maily, telefonáty a vybavovačky, aby všetko išlo hladko. Taktiež píšem projekty, aby si za BSG platil čo najmenej. 

JankA Polnerová

Som s tebou v kontakte od prvej chvíle, ako sa prihlásiš na BSG. Posielam ti maily s infoškami, textami a nahrávkami, odpovedám na tvoje otázky.

Miroslav Mišinec

Mám na starosti nehudobnú časť našich nácvikov - moderovanie, príbehy a duchovnú starostlivosť. Taktiež organizujem stretnutia spevákov po skončení sezóny.

Janka Šebo

Pomáham s plánovaním a prípravou jednotlivých sezón BSG. Mám na starosti registráciu, preplácanie zliav a zostavovanie registračného tímu dobrovoľníkov.

Jarmila Antalíková

Venujem sa oblasti financií. Mojou snahou je, aby sme pokryli náklady, ktoré projekt prináša, a preto držím peňaženku BSG na uzde. Píšem projekty a zmluvy.

Eva Majerová

Som koordinátorka projektu BSG. Snívam, plánujem a manažujem tento skvelý prípravný tím, v ktorom má každý člen priestor na kreativitu, nápady a iniciatívu.

Hľadáme dobrovoľníkov!

Bratislava spieva gospel je neziskový projekt, ktorý beží pod taktovkou nadšených dobrovoľníkov. Chceš aj ty priložiť ruku k dielu? Môžeš nám pomôcť s logistikou, cateringom, grafikou, soc. sieťami, fundraisingom, písaním krátkych PR článkov či jednoduchou praktickou pomocou.

Podpor nás

Ročník 2023 nám dá finančne zabrať. Ceny nájmov, energií, potravín, honorárov atď. išli výrazne hore. Zároveň vypadne jeden z našich primárnych zdrojov príjmov – tretí koncert, čo výrazne zasiahne náš rozpočet.  

Pomôžeš nám, aby sme mohli pokračovať v šírení radosti a posolstva gospelovej hudby? Doteraz sa nám podarilo každý ročník pokryť vďaka dobrovoľným príspevkom – veríme, že tak bude aj tento rok. 

Naše číslo účtu: SK35 0900 0000 0051 7345 9162

Akékoľvek príjmy zostávajú majetkom Občianskeho združenia BSG a sú použité výlučne na účely spojené s projektom BSG. Všetci usporiadatelia sú do projektu zapojení ako dobrovoľníci a nepoberajú mzdu ani honoráre. 

Správa o hospodárení o.z. Bratislava spieva gospel v r. 2022
heart