O nás

Koncerty BSG organizuje občianske združenie Bratislava spieva gospel. Sme obyčajní ľudia, ktorí majú cez deň svoje „normálne“ džoby a popri tom venujeme kus(isko) svojho času našej srdcovke – projektu BSG. To, čo na povrchu vyzerá ako 8-týždňový hudobný projekt, sa v našej kuchyni „varí“ niekoľko mesiacov vopred. Ide o stovky hodín stretnutí, mnoho vášnivých diskusií a nápadov. Každý z nás prispieva do tímu unikátnym spôsobom, no spája nás láska k hudbe a túžba slúžiť iným.

Mark Chase

Mám na starosti hudobnú stránku BSG. Vymýšľam koncepciu koncertov a vyberám piesne. Vediem nácviky, kde sa snažím budovať dobrú atmosféru. Na koncerte ma uvidíš ako dirigenta, speváka alebo ma možno budeš počuť hrať na trúbke.

amy chase

Som Markova manželka a fanúšička! Aby sa ti lepšie spievalo, na začiatku nácvikov ti pomôžem s hlasovou rozcvičkou. Hudobne sprevádzam každý nácvik a možno ma niekedy uvidíš aj na dirigentskom pódiu.

David Kostlán

Moderujem naše nácviky a rád počas nich spovedám zaujímavých ľudí. Trošku sa točím okolo marketingu, komunikácie a produkcie. Baví ma všetko, čo súvisí s organizovaním technickej stránky koncertu.

JankA Polnerová

Moju tvár možno nepoznáš z nácvikov, ale so spevákmi som v kontakte od prvej chvíle, ako sa prihlásia. Pomáham s registráciou, posielam ti maily s infoškami, textmi a nahrávkami piesní, ktoré budeme spievať, odpovedám na tvoje otázky a podnety.

Jarmila Antalíková

Ja mám radšej zákulisie a venujem sa oblasti financií. Mojou snahou je, aby sme pokryli náklady, ktoré projekt prináša, a preto držím našu BSG peňaženku na uzde. Píšem projekty, doťahujem zmluvy a mám na starosti logistiku a papierovačky.

Eva Majerová

Som koordinátorka projektu BSG. Snívam, plánujem, hasím ohne a manažujem tento prípravný tím. Snažím sa dbať na to, aby každý člen nášho tímu poznal svoje úlohy aj deadliny, no zároveň vedel, že má priestor na kreativitu, nápady a vlastnú iniciatívu.

Hľadáme dobrovoľníkov!

Bratislava spieva gospel je neziskový projekt, ktorý beží pod taktovkou nadšených dobrovoľníkov. Chceš aj ty priložiť ruku k dielu? Môžeš nám pomôcť s logistikou, cateringom, grafikou, soc. sieťami, fundraisingom, písaním krátkych PR článkov či jednoduchou praktickou pomocou.

Podpor nás

Keďže nám dva roky za sebou kvôli COVID-u vypadol náš primárny zdroj príjmov (predaj vstupeniek na koncerty), náš rozpočet je mimoriadne obmedzený. Ak by si náš projekt chcel a mohol finančne podporiť zaplatením vyššieho registračného poplatku (skutočné náklady predstavujú cca 96 €/os.) alebo sponzorským darom, budeme ti veľmi vďační!

Naše číslo účtu: SK35 0900 0000 0051 7345 9162

Pre transparentnosť uvádzame, že akékoľvek príjmy zostávajú majetkom Občianskeho združenia BSG a sú použité výlučne na účely spojené s projektom BSG, nie na osobné účely organizátorov.

Správa o hospodárení o.z. Bratislava spieva gospel v r. 2022
heart